İnstagram Repost Nasıl Yapılır?

İnstagram Repost Nasıl Yapılır?

İlk olarak ınstagram repost nasıl yapılır? sorusuna cevap için İnstagram için repost’u indirin. İOS yâda Andorid uyumlu repost’u indirebilirsiniz. Her iki cihazla da doğrudan İnstagram ile uyumlu bir uygulamadır. Böyle İnstagram kullanıcıların içeriklerini mobil cihazınızdan paylaşım yapabilirsiniz.

Repost Ne Demek?    

Hesapların paylaştığı video ve fotoğrafları açıklama yazısı ve hastagleri alıntılayarak kendi profiliniz de paylaşma işlemine Repost denir. Repost işlemine imkân veren uygulamalar açıklama yazılarını da istediğiniz değişiklikleri yaparak da düzenleyebilme imkânı sunar.

İnstagram, kendi bünyesinde bir özellik barındırmadığı için bu işlemi yardımcı uygulama indirerek gerçekleştirebilirsiniz. Andorid kullanıcıları Google Play, IOS işletim sistemine sahip kullanıcılar da App Store aracılığıyla Repost uygulamalarına ulaşabilir.

İnstagram Repost Nasıl Yapılır?
İnstagram Repost Nasıl Yapılır?

Sorumluluk Reddi Nedir?

İnstagram kullanım koşulları uyarınca öncelikli olarak içeriğini çoğaltmak istediğiniz İnstagram kullanıcısına ulaşmalı ve yazılı izin almalısınız. Görsele yorum yaparak ve sorarak ve ya uygulamanın sağ üst köşesindeki kâğıt uçak simgesine dokunarak erişebilen İnstagram direkt mesaj göndererek de yapılabilir.

Başka birisinin İnstagram gönderisini yeniden yayımlamak için de önce o kişinin içeriğini yeniden kullanma izni almanız gerekir. Sonrasında ise İnstagram Repost gibi uygulama kullanılabilir. Telefondan ekran görüntüsü de alınabilir.

Repost Yapmak İçin Kullanılan Uygulamalar

Regram Posts beğendiğiniz fotoğraf ve videoları yeniden yayınlamak gibi İnstagram profiliniz de paylaşmanızı sağlar. İnstagram’ la resmi olarak bağlantısı olmayan bir uygulamadır.

Repost for İnstagram Instasave herhangi bir İnstagram kullanıcısın da gördüğünüz bir fotoğrafı yeniden paylaşmak istediğiniz de kullanacağınız yardımcı bir uygulamadır.

İn Repost İnstagram gönderilerinin yanı sıra IGTV videolarını da telefonunuzun galerisine de kaydetmeye ve profiliniz de yeniden yayınlanmaya yardımcı olan bir uygulamadır.

Repost for İnstagram birçok kullanıcı tarafından indirilip yüksek olarak da puanlanan başka bir Repost uygulamasıdır. Uygulama içi satın alımlar iyi daha çok hizmet ve reklamsız kullanıma paylaşabilirsiniz.

Repost Kullanım Aşamaları

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmalısınız. Kendi profilinizde paylaşmak istediğiniz gönderiyi açın.

  • İlk aşamada Repost ifadesin de nasıl görünmesinin istediğini belirleyin.
  • İkinci ve son aşama da gönderi için kendiniz açıklama yazabilirsiniz.

Ardından ise İnstagram’a geçiş yaparak da söz konusu olan gönderiyi paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.